Pohod in kostanjev piknik na Vrhtrebnjem

Mladinski odsek Pohodniškega društva Novo mesto, PD Trebnje in Meddruštveni odbor MO Dolenjske in Bele krajine vabijo mlade in odrasle planince na

v soboto, 21. oktobra 2017

HRANA IN PIJAČA:

PRIJAVE IN INFORMACIJE:

Ob 8.30 se bomo zbrali v Novem mestu pri Tušu. Z avtobusom se bomo odpeljali na Plusko, kjer nas bodo počakali domačini, planinci PD Trebnje in planinci iz drugih planinskih društev.

Skupaj bomo osvojili Vrhtrebnje in se spustili do koče PD Trebnje.

Pri koči se bodo odvijale razne igre, domačini pa bodo poskrbeli za hrano in pijačo. Spekli bomo nabrani kostanj in se družili ob tej jesenski poslastici.

Kostanj, ki ga boste prinesli, bodo na Pluski prevzeli domačini in ga odpeljali do koče.

Pri spustu v Trebnje si bomo ogledali še jamo. Prosim, če imate za ogled jame s sabo svetilko. V Trebnje, kjer nas bo pričakal avtobus, bomo prispeli ob 15. uri.

Hoje v obe smeri za 3 do 4 ure.

Potrebovali bostedobro obutev - visok čevelj, svetilka, primerna oblačila glede na vremensko napoved. Ne pozabite kapo, rokavice in topla oblačila.

Hrana in pijača iz nahrbtnika, topla malica in čaj pa bosta za vse udeležence pripravljena pri planinski koči.

Za mlade planince - 6€

Za odrasle planince - 9€

Prijave so tokrat obvezne zaradi naročila tople malice.

Zbiramo jih do četrtka, 19. oktobra 2017.

Pohod bomo vodili vodniki Pohodniškega društva Novo mesto,

vodja pa bo Majda Markovič.

Pojdimo skupaj varno v gore!

Za Pohodniško društvo Novo mesto pripravila Majda Markovič.

Monday the 23rd. Powered by freetemplatespot.com. Planinsko društvo Novo mesto