5. srečanje planincev MDO Dolenjske in Bele krajine - 25.5.2019

Spoštovani člani in članice Pohodniškega društva  Novo mesto!

Naše društvo je del velike družine z imenom Planinska zveza Slovenije. Znotraj regije pa smo povezani v Meddruštvenem odboru (MDO) planinskih društev Dolenjske in Bele krajine. Srečanje planincev iz Dolenjske in Bele krajine bo letos na Debencu. Letos bo že peto srečanje. Naši gostitelji bodo planinke in planinci Planinskega društva Trebnje.  Družili se bomo v soboto, 25. maja 2019.

V ta namen bo za naše člane organiziran avtobusni prevoz, skupaj s Planinskem društvom Pohodnik Novo mesto kot vsako leto.

Odhod avtobusa  bo ob 8.30 uri z avtobusnega postajališča  pri Tušu

in 8:35 od OŠ Bršljin.

Lahko se boste odločili med dvema pohodoma. Ob prijavi vas prosim, če navedete za kateri pohod ste se odločili.

Tudi letos bo za člane prevoz na srečanje brezplačen.

Prijavnina za toplo malico znaša 5,00 eur, kdor želi.

Prosim vas, da se zaradi organizacije srečanja prijavite pravočasno.

Ker želimo biti opaženi in prepoznavni, naprošam, da oblečete našo društveno majico. Kdor želi lahko nabavi majico, saj so na voljo vse številke.

Povratek z  Debenca v Novo mesto ob 15,00 uri, oziroma po dogovoru.

Prijave zbiram, najkasneje do torka, 21. maja 2019;

Več informacij o Dnevu planincev Dolenjske in Bele krajine  v priloženem razpisu Planinskega društva Trebnje.

PRILOGE:

Vabilo